Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-content/plugins/ie-css3-support/core.php on line 61

O nas

Zajmujemy się projektowanie architektonicznym oraz projektowaniem wnętrz prywatnych i komercyjnych. Tworzymy profesjonalne projekty w oparciu o najnowsze rozwiązania i trendy w architekturze.

Każdy projekt jest dla nas kolejnym wyzwaniem, w który staramy się połączyć wizję inwestora, funkcjonalności i piękno, w spójną koncepcję. Projektowanie wymaga właściwego zrozumienia potrzeb klienta i indywidualnego podejścia do każdego zagadnienia, ponieważ tworzymy projekty z myślą o Tobie. Nasza wiedza i doświadczenie pozwoli Państwu zamienić wizję w rzeczywistość. Nie ulegamy sezonowym modom. Z pośród tysięcy rozwiązań dostępnych na rynku wybieramy tylko te, które w pełni będą odzwierciedlać Państwa oczekiwania i wytrzymają próbę czasu. Profesjonalny projekt pozwala na dostosowanie każdego elementu do Państwa indywidualnych potrzeb. Dobrze wykonany i zrealizowany projekt to nasza największa satysfakcja.

Zapraszam do zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami.

Łukasz Maraszek

2014 © LUK STUDIO
LUK STUDIO   |    ul.I Armii Wojska Polskiego 13   |   81-383 Gdynia   |   +48 664 988 222

realizacja: noveo interactive / OK interactive